Ballina Etiketimet Rita Ora

Etiketim: Rita Ora

Rita Ora pret flokët bisht-pëllumb (FOTO)

0
Rita Ora nuk ka frikë të eksperimentojnë, qoftë edhe me disa nga trendet më të çuditshme të flokëve. Për habinë e askujt, rezultati është...

Rita Ora, mbështet Taynën dhe Dafinën: Vetëm vajzat kosovare e djegin

0
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin...

“Hajde shqipe” Dua Lipa dhe Rita Ora i përgjigjen ftesës për...

0
Dua Lipa dhe Rita Ora, duket se kanë lënë pas konfliktet e tyre dhe i janë përgjigjur pozitivisht ftesës publike nga Bebe Rexha për...
Verified by MonsterInsights