Thursday, July 25, 2024
spot_img

Taravari priti në takim ambasadoren Aggeler

Kryetari i ASh-së, njëherit dhe Ministër i Shëndetësisë, Arben Taravari ka pritur në takim ambasadoren amerikane në Maqedoninë e Veriut, Angela Ageler.

Taravari tha se është kënaqësi të presësh në takim një mike të çmuar si ambasadorja Ageler.

 

“Kishim kënaqësinë që sot të na vizitonte një personalitet i rëndësishëm strategjik, një grua e mençur dhe një mikeshë e çmuar si është shkëlqesia e saj ambasadorja amerikane Angela P. Aggeler”, tha Taravari.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT