Home Rajoni Të shtëna në një hotel në Prishtinë, një person i vrarë

Të shtëna në një hotel në Prishtinë, një person i vrarë

0

Një person ka mbetur i vrarë nga shkëmbimi i zjarrit i sotëm në një hotel në Prishtinë, ndërsa dy të lënduar janë dërguar për trajtim, ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Flor Ahmeti. Sipas saj, vdekjen e ka konfirmuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

– Sot rreth orës 13:20 policia ka marrë informatën për të shtëna me armë zjarri në një hotel në lagjen Dragodan në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë njësitet policore dhe ekipet mjekësore – tha Ahmeti.

Previous articlePjesa e vetme e rrugës së Arbrit në të cilën ende nuk është hapur qarkullimin e të gjitha automjeteve është ajo nga ura e Vashës
Next articleNëse e keni këtë ilaç kundër kollës, hidheni menjëherë, BE-ja po e tërheq