Instagram ofron opsionin ideal, për të fiksuarit në blerjet online

vull

Instagram ka sjellë një opsion të ri për të gjithë të apasionuarit pas blerjeve online. “Checkout on Instagram” i ofron mundësi të gjithë përdoruesve që të blejnë produkte duke vendosur çdo informacion.

Gjithcka funksionon si në faqet e tjera ku shitjet bëhen online. E vetmja gjë që kërkohet është vendndodhja dhe karta bankare.

Ndër të tjera, Instagram ofron detajet e porosisë që do merrni. Disa marka të njohura si Balmain, H&M, Dolce&Gabanna kanë filluar shitjet e para.

Next Post

Bulku flet si trajner: Kjo ndeshje duhet të fitohet me patjetër

Ervin Buklu ishte i besuari i Xhani de Biazit por më pas edhe i Kristian Panuçit. Të gjitha ato që ish-mesfushori i kombëtares ka mësuar, duhet t’i vëri në funksion në sfidën e së hënës kundër Andorrës. Bulkut i është besuar drejtimi i kombëtares kuqezi në një moment aspak të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: