Tërmet i fortë sonte vonë: Toka në BeH nuk pushon së dridhet

1 min read

Një tërmet i ri është regjistruar në Bosnje dhe Hercegovinë në orët e vona të mbrëmjes së sotme.

Sipas informacioneve fillestare të EMSC bëhet fjalë për një tërmet me magnitudë 3.9 ballë të shkallës Rihter.

Epiqendra e tërmetit është në një thellësi prej 2 km.