Ballina ShowBiz Thumbimet Unikkatil-Fero, ky i fundit dissiratet keq edhe nga Tajsoni

Thumbimet Unikkatil-Fero, ky i fundit dissiratet keq edhe nga Tajsoni

Spread the love

Ka disa ditë që reperët Unikkatil dhe Fero janë duke u thumbuar mes vete, si me këngë, ashtu edhe me rrjetet sociale.

E, duke qenë se Fero i bëri diss Unikkatilit, padyshim që ka pasur edhe reagime në estradë.

Një diss drejtuar Feros ia ka bërë edhe talenti i repit, Taysoni.

Në llogaritë e tij në Tik Tok e në Instagram, ai ka hedhur këngën e njëjtë, duke e thumbuar keq Feron.

Nga ana tjetër, Tajsoni se shpejti do e hedh në treg edhe këngën e tij të re.

Se si e dissirati Feron, ndiqeni në videot më poshtë:

@tajsonnii fero lidhni rripin e sigurimit #diss #rap #shqip #🇦🇱 #🇦🇱🇽🇰 #musik #🇩🇪 #international #hiphop #kosovo #freestyle #freestylerap ♬ original sound tajsonnii