Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Tottenham ka zgjedhur një trajner të ri - Koha News
Tottenham ka zgjedhur një trajner të ri 1

TOTTENHAM do të drejtohet sezonin e ardhshëm nga Angelos Postecoglou, një ekspert australian me rrënjë greke. Informacioni bëhet i ditur nga Fabrizio Romano me pretendimin se gjithçka është rënë dakord dhe pritet vetëm firma, pas së cilës informacioni do të bëhet zyrtar. Skuadra e Tottenhamit, për të cilën luan edhe Ivan Perišić, drejtohej nga Antonio Conte që nga viti 2021. Pas shkarkimit të tij në mars, Cristian Stellini dhe Ryan Mason u bënë zgjidhje të përkohshme stërvitore.

Romano deklaron se Postecoglou dhe Tottenham kanë rënë dakord për një kontratë dyvjeçare me opsionin e zgjatjes së saj edhe për një sezon. Ish-lojtari i kombëtares dhe trajneri i U-17, U-20 dhe Australisë seniore nuk ka punuar ende në ligat më të forta evropiane dhe karrierën e ka zhvilluar kryesisht në vendlindjen e tij para se të largohej për në Japoni.

By vull