Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Vetura e Taravarit si autobusit i Veselit, a do i buzëqeshë Kurti edhe Arbenit? (Video) - Koha News
Vetura e Taravarit si autobusit i Veselit, a do i buzëqeshë Kurti edhe Arbenit? (Video) 1

Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, në një intervistë komentoi reklamën e PDK-së në fushatë ku lideri i asaj partie Kadri Veseli e shtyn një autobus të prishur së bashku me anëtarët e tjerë të PDK-së duke me pretekstin se ata i shtyjnë proceset përpara.

Duke komentuar këtë reklam, Albin Kurti ia fillon të qesh si jo shpeshherë, e duke thënë se ai ka menduar fillimisht që atë reklamë e kishte bërë dikush tjetër për t’u tallur me ta.

“Ata janë tallur me veten e tyre”, është shprehur Kurti duke qeshur.

Pasi autobusi i PDK-së pësoi humbje të madhe në Kosovë, sot shefi i shtabit të ASH-së Arben Taravari është parë duke shtyrë një veturë në Shkup për marketing politik para fushatës zgjedhore të 12 Prillit.

Ende nuk e ka parë këtë fotografi Albin Kurti, por kur do ta sheh mund tia kris të qeshurave pa fund dhe tju sugjerojë ASH-së që mos të hynë fare në zgjedhje pasi mund të humbin njejtë si PDK-ja në Kosovë.

Kurti për autobusin e PDK-së

Albin Kurti nuk mund ta besojë që PDK-ja e ka bërë vetë reklamën me autobus. – Intervista e plotë – https://youtu.be/cO99fsIVLUw

Gepostet von Interaktiv – KTV am Mittwoch, 2. Oktober 2019