Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
VIDEO: Burri i zhveshur ka ikur nga ballkoni në katin e pestë dhe më pas fqinjët e inatosur e kanë pritur që ta rrihnin - Koha News
VIDEO: Burri i zhveshur ka ikur nga ballkoni në katin e pestë dhe më pas fqinjët e inatosur e kanë pritur që ta rrihnin 3

Mediat ruse raportojnë për dramën gazmore që ndodhi në katin e pestë të një pallati në qytetin rus të Lipetsk me gjysmë milioni banorë, dhe përfshin pamjet e një burri të zhveshur duke ikur nga banesa – përmes një ballkoni. Qindra qytetarë kanë ndjekur debatin mes një burri të zhveshur dhe një gruaje që ishte gjithashtu pa rroba.

Më pas ai zbret në ballkonin poshtë dhe zhduket në një apartament.

VIDEO: Burri i zhveshur ka ikur nga ballkoni në katin e pestë dhe më pas fqinjët e inatosur e kanë pritur që ta rrihnin 4

Ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe punonjës të Ministrisë së Emergjencave.

Në skenën e radhës të videos, e cila po shpërndahet në rrjetet sociale, shihet i njëjti që ka arritur të marrë diku disa të brendshme.

By vull