Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
VIDEO E PLOTË/ Si reaguan të trembur banorët e BBV pas breshërisë, Qetsori: Ishte kallash. Kristi: Thash se ishte këtu - Koha News
VIDEO E PLOTË/ Si reaguan të trembur banorët e BBV pas breshërisë, Qetsori: Ishte kallash. Kristi: Thash se ishte këtu 1

Një orë pas mesnatës së mbrëmshme persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë drejti ambienteve të Top Channel në Tiranë, pikërisht pranë shtëpisë ku po zhvillohet spektakli Big Brother VIP.

Edhe ose vonë, banorët e shtëpisë së BBV e kanë dëgjuar breshërinë e të shtënave dhe kanë reaguar të trembur, pa ditur se ç’po ndodh! Qetsori, Kristi dhe Nita kanë dëgjuar duke parë njeri-tjetrin me pikëpyetje.

By vull