Home Bota (VIDEO) Tërmet i fortë në Amerikën e Jugut: Njerëzit ikin në panik

(VIDEO) Tërmet i fortë në Amerikën e Jugut: Njerëzit ikin në panik

0

Një tërmet i fortë goditi Ekuadorin. Tërmeti ka qenë në një thellësi prej 75 kilometrash me magnitudë 6.9 të shkallës Rihter.

 

Në rrjetet sociale janë shfaqur pamjet e momenteve gjatë dhe pas tërmetit.

 

Videot shfaqin njerëz që vrapojnë nga dyqanet dhe ndërtesat e tjera në panik.

Previous articleKostadinovska-Stojçevska: Me rritjen e pagës minimale automatikisht rriten edhe pagat e punëtorëve të kulturës
Next article“Zajednica” do t’a rrëzoj principin e Marrëveshjes së Ohrit