Home ShowBiz Vjen mega hiti nga Saranda Krasniqi, kujt i thotë “A jam dashnia...

Vjen mega hiti nga Saranda Krasniqi, kujt i thotë “A jam dashnia jote”?

0

Një hit i jashtëzakonshëm i punuar nga duart e arta të Nurteel dhe Ghulo dhe i kënduar pikërisht nga ylli i skenës shqiptare Saranda Krasniqi sapo është publikuar.

Titullohet “A jam dashnia jote”, ndërsa Saranda i këndon më së miri dashurisë pasiqë ajo tashmë ka një familje të mrekullueshme dhe din të dhurojë vetëm dashuri.

Previous articleLëvizja BESA: Vetting nga lartë poshtë në luftën kundër korrupsionit!
Next articleGrubi: “Konflikti i vitit 2001 në fokusin mediatik”, botim që risjell te qytetarët periudhën e lavdishme të kombit tonë