Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Xavi e nisi historinë si trajner i Barcelonës, me shumë buzëqeshje dhe energji pozitive në takimin e parë - Koha News
Xavi e nisi historinë si trajner i Barcelonës, me shumë buzëqeshje dhe energji pozitive në takimin e parë 1

Strategu spanjoll, Xavi Hernandez, dje është promovuar zyrtarisht, i prezantuar si trajneri i ri i Barcelonës, për të nisur sot dhe për të kryer funksionin e ri në klubin nga “Camp Nou”.

Xavi ka pasur takimin e tij të parë, kontaktin me lojtarët që janë aktualisht në dispozicion sepse shumë prej lojtarëve janë në ekipet e tyre kombëtare. Megjithatë, ata që qëndruan me ata që u lënduan, plus disa lojtarë të tjerë të shkollës ishin të pranishëm gjatë fjalimit dhe stërvitjes së parë të legjendës katalanase.

Këtu ka qenë prezent stafi profesional si dhe presidenti Joan Laporta, ndërsa mediat spanjolle raportojnë se është ndjerë menjëherë energji pozitive, e cila nuk është shumë e vështirë të shihet nëse shikon fytyrat e lojtarëve.

By vull