Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Ylli i ri i muzikës shqipe sjellë mega projektin e ri - Koha News
Ylli i ri i muzikës shqipe sjellë mega projektin e ri 1

Nën produksion të Ridvanit dhe tekst nga Voca kurse video nga Time Pictures, ylli i ri i muzikës Bujar Mustafa ka sjellë këngën më të re të titulluar “Qaj”, një këngë ritmike e bukur kushtuar dashurisë. Ka pak ditë që ka publikuar këngën e re e cila për pak kohë ka arritur të grumbullojë mijëra klikime për shkak të tekstit të bukur dhe muzikës melankolike derisa qershia mbi tortë është interpretimi i jashtëzakonshëm i këngëtarit Bujar Mustafa.