Home Zaev nga forumi në Sarajevë: Ballkani Perendimor duhet të bëhet një treg i vetëm zaev

zaev

Partitë e gjelbra nga Ballkani Perëndimor nënshkruan një deklaratë për bashkëpunim...

0
Partitë e gjelbra nga rajoni i Ballkanit Perëndimor nënshkruan sot në Sarajevë Deklaratë për bashkëpunim të përbashkët, njoftoi Rindërtimi Demokratik i Maqedonisë, RDM. Nga aty...

VMRO me panele diskutimi se sukseset e diplomacisë nuk kanë më...

0
Protesta, gjuajtje me gurë të godinës se Ministrisë së Punëve të Jashtme, gjuhë të urrejtjes… e deri në tribuna partiake e kanë karakterizuar opozitarizmin...

Maqedoninë e Veriut : Pikat pagesore vitin e kaluar arkëtuan mbi...

0
Në vendkalimet e pagesave në vend vitin e kaluar është arritur qarkullim në vlerë prej 53.242.070 euro, njoftoi Ndërmarrja Publike për Rrugë Shtetërore. Të...

(Foto) Edicioni provokues i Dua Lipa me bikini të vogla ...

0
Dua Lipa nuk heq dorë kurrë nga veshja e një bikini të vogël - dhe e fundit e saj tregon Hello Kitty në lavdi...

Ndjekje filmike në autostradën afër Tetovës – policia ka qëlluar rrotat...

0
Një ndjekje policore ka ndodhur mbrëmë në magjistralen Gostivar-Tetovë kur narkodilerët kanë vërejtur policinë dhe kanë vendosur të largohen.   Dy bashkëautorët, më 24 mars, në...