Home / Kuriozitete / ShowBiz / Zbuloni se çfarë bën në kohën e lirë policja më seksi në botë (FOTO)

Zbuloni se çfarë bën në kohën e lirë policja më seksi në botë (FOTO)

Mund të shikoni ndonjëherë gratë të veshin veshje që i përshtatet në punën e tyre dhe ju nuk mund ta imagjinoni se sa të ndryshme janë pa to.

Loading...

Një shembull tipik është Mari Ag është një oficere patrullimi në Rio de Janeiro, Brazil, në një nga vendet më të rrezikshme në botë që ka rreth 60.000 vrasje në vit.

Ajo ka fituar shumë popullaritet me fotot më bikini që ka publikuar dhe një “lumë” propozimesh për martesë kanë vërshuar drejt saj.

30-vjeçarja, me format e saj bombastike ka tërhequr vëmendjen e shumë djemve, të cilët të mahnitur nga bukuria e saj i kanë dërguar mesazhe dashurie dhe propozime.

E pëditshmja britanike “TheSun” shkruan se policja e tonifikuar vendosi të ndiqte një karrierë si oficere policie kur ishte fëmijë, pasi donte të ndihmonte në mbrojtjen e komunitetit të saj nga kriminelët dhe bandat, që janë “aq të fuqishme dhe të tmerrshme në Brazil”

Kolegët e saj të policisë janë të gëzuar me popullaritetin e saj duke thënë se ajo është shembulli i përsosur i një gruaje të fortë dhe të bukur – e ashpër në njërën anë dhe femërore nga ana tjetër.

Mari është e bindur se bukuria dhe inteligjenca funksionojnë në mënyrë të përsosur së bashku. Ajo përdor pozicionin e saj si një model për të luftuar për të drejtat femra brenda forcës së dominuar nga brazilianët.

Ajo kohën e lirë e kalon në plazh e veshur me bikini të vegjël, duke u zhytur në oqean.

Loading...