Saturday, May 18, 2024
spot_img

?????? ???????: ??????? ? ?ë??ë?????? ???? ??????????ë?, ?? ?ë ????? ?????????? ?ë? ??????

Për ekipin tonë, kjo ndeshje ka rëndësi të veçant dhe futbollistët e drejtuar nga trajneri Srgjan Zaharievski kërkojnë vetëm fitore dhe tre pikë.
Para këtij dueli, nga tabori jonë është prononcuar sulmuesi dhe golashënuesi më i mirë, Aleksa Marusic.
“???ë? ?? ???? ??ë ??????? ????ë ? ?ë??ë?????? ???? ??????ë? ?ë ??????????ë?. ?ë ?????ë? ?? ??ë ????????ë ?????ë ?ë ???ë ??? ????????ë ????????, ??? ???????????? ?ë ??????? ? ???ë? ??? ??????? ?ë ?????? ? ?????? ???? ????????. ?ë???? ?ë ???ë? ?? ?ë ?ë??ë ?????????? ?ë? ?ë ????ë 3 ???ë ?ë ????? ?ë ????ë? ???ë”, ka thënë Marusic.
Dueli ndërmjet Voska Sport dhe Bregallnica do të zhvillohet nesër në stadiumin e qytetit në Ohër, duke nisur nga ora 16:00.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT