Thursday, February 22, 2024
spot_img

Ooops... Error 404

Sorry, but the page you are looking for doesn't exist.

Kryeministri Xhaferi: Bashkëjetesa mësohet që në moshën më të hershme

Kryetari i Qeverisë i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot bëri inspektim në Kopshtin për fëmijë “Fidani 3” në Komunën e Çairit,...

Lukashenko: Shqetësimet për nisjen e Luftës së Tretë Botërore janë legjitime! Dhjetra mijëra ushtarë të NATO-s janë vendosur pranë kufijve tanë.

DHJETRA MIJËRA USHTARE TË NATO-S JANË PRANË KUFIJVE TANË Presidenti i Bjellarusisë Alexander Lukashenko ka deklaruar se shqetësimet për nisjen e Luftës së Tretë Botërore...

Rektori Prof. Dr. Jusuf Zejneli mori pjesë në Konferencën Shkencore Mbarëkombëtare me temë: “Gjuha Shqipe – perspektivat dhe rreziqet”

Rektori Prof. Dr. Jusuf Zejneli mori pjesë në Konferencën Shkencore Mbarëkombëtare me temë: “Gjuha Shqipe - perspektivat dhe rreziqet”   Rektori i Universitetit të Tetovës Prof....

KRYEMINISTRI XHAFERI VIZITOI UNIVERSITETIN “NËNË TEREZA” NË SHKUP

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, i shoqëruar nga Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri sot realizoi vizitë punë në...

LD: KUSH E KEQPËRDORI BALANSERIN?

Zëvendësministri plotësues në Ministrinë e Shoqërisë Informative dhe Administratë, Stefan Andonovski, deklaroi se duhet të pushojë i ashtuquajturi balanser që përdoret për punësim dhe...

Xhemaili: pas humbjes për krye të BFI-së, Qani Nesimi filloi të bashkëpunoj më njerëz ku për ne ishte e pa pranushme

Në emisionin On Time në TV Koha me kërkesën e tij personal ishte i ftuar myftiu aktual i Tetovës i emëruar nga BFI, Dr....

       Ndryshimi duhet edhe në ekonomi

Qeveria Gruevski,u mundua që t’i favorizojë prodhimet vendore me sloganin “Bleni prodhime vendore”. Ky slogan është ndeshje e botkuptimeve socialiste me ekonominë liberale të...

MBRESA T’NGROHTA LETRARE NGA VJENA E AUSTRISË ME RASTIN E 17-SHKURTIT

MBRESA T’NGROHTA LETRARE NGA VJENA E AUSTRISË ME RASTIN E 17-SHKURTIT Nga Besim Xhelili, Vjenë, Austri, 18 shkurt 2024   Lidhja e Shkrimtarëve dhe Krijuesve Shqiptarë në Austri...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles