Friday, June 14, 2024
spot_img

Aleanca për Shqiptarët: Nisma e kryetarit Taravari merr mbështetjen e shumicës së kuvendarëve të ASH-së

Pas kumtimit të qëndrimit të djeshëm të Kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, Dr Arben Taravari, për 24 orë janë mbledhur 80 nënshkrime të kuvendarëve në mënyrë vullnetare nga gjithsej 133 sa numëron Kuvendi, ndërsa procesi i mbledhjes së nënshkrimeve po vijon.

Shumica e Kuvendit të Aleancës për Shqiptarët është qartë për Ndryshimin e Sigurt.

Kryetari Taravari bën thirrje pë urtësi, maturi dhe unitet, që BDI përfundimisht të dërgohet në opozitë. Ndryshimi po vjen!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT