Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Astrit Amzai kthehet në Shkëndijë, pasi kaloi një periudhë kalitje si huazim te Gostivari dhe Teteksi

Portieri Astrit Amzai kthehet në Shkëndijë, pasi kaloi një periudhë kalitje si huazim te Gostivari dhe Teteksi. 21 vjeçari i rritur në shkollën kuqezi vjen me një përvojë të fituar në konkurencë të seniorëve e që pritet ta vë në shërbim të Shkëndijës.

Me largimin e Kostadin Zahovit, Astrit Amzai kompleton treshen e portierëve të kuqezinjëve bashkë me Davor Taleskin dhe Ferat Ramanin.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT