Saturday, March 2, 2024
spot_img

Atletico Madrid kundër Real Madrid në raundin e 16-të të Kupës së Spanjës

Sot është hedhur shorti për fazën e 16-të të Kupës së Spanjës, i cili ka sjellë derbin e madh, Atletico Madrid ndaj Real Madridit.

Kupa e Spanjës do të mbetet pa një gjigant nga Madridi pas ndeshjeve të fazës së 16-të. Atletico do të ketë avantazhin e shtëpisë.

Barcelona mori një barazim të favorshëm, do të luajë në Unionistas. 

Rayo Vallecano i Stole Dimitrievskit do të vizitojë hitin më të madh në Spanjë dhe në përgjithësi në top pesë ligat, skuadrën e Girona.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT