Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Bashkëshortja atraktive e Martinez prezantoi kostumin e karnavalit dhe i vuri flakën rrjeteve sociale

Dy ditë më parë, Lisandro Martinez u rikthye në fushën e futbollit pas një pushimi katër mujor dhe shkaktoi atmosferë pozitive në Old Trafford, një stadium që priste me padurim rikthimin e argjentinasit.

 

Licha popullor mori një pritje të ngrohtë nga tifozët e Manchester United dhe u falënderua pa masë pas ndeshjes, por ndërsa Haga dhe ekspertët e futbollit merren me rikthimin e tij, gruaja e tij është në fokus të shtypit tabloid.

Muri López Benitez tashmë është e njohur për publikun futbollistik për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale, por me kostumin më të fundit të karnavalit, i dashuri i Lisandro-s nuk i la asgjë imagjinatës.

Këto janë foto nga karnavali argjentinas në Gallegay, ku Lopez ishte atraksioni kryesor disa vite më parë.

Nga ajo që u ofrua, Murry arriti t’i vjedhë shfaqjen bashkëshortit të saj, ndaj tani një numër i vogël i fansave po flasin për rikthimin e tij dy ditë më parë.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT