Monday, June 24, 2024
spot_img

Bebe Rexha publikon video provokuese nga palestra, teksa bën ‘cardio’ nën ritmet e këngës së saj të re

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptaro-amerikane e cila ka depërtuar në zemrat e audiencave botërore, ka ndezur rrjetet sociale me një video të re që e shfaq në një moment të jashtëzakonshëm të ‘cardio’-s në palestër.

Në videon e publikuar në profilin e saj në Instagram dhe TikTok, Bebe vë në qendër të vëmendjes energjinë dhe intensitetin fizik teksa stërvitet, por edhe gjoksin e saj që bie në sy në veshjen sportive të ngushtë që ajo mban.

Provokuese dhe me shumë stil, Rexha tregon se rutina e saj e stërvitjes nuk është për zemër të dobët dhe se ajo punon fort për të mbajtur formën e saj të shkëlqyer.

Videoja, e cila është shoqëruar me ritmet e këngës së saj më të re “Deep in your love”, nuk ka lënë pa reaguar ndjekësit e saj, të cilët kanë mbetur të mahnitur nga forma dhe intensiteti i artistes gjatë stërvitjes.

Publikimi i videos vjen në kohë të shkëlqyer, pasi “Deep in your love” e bashkëpunuar me DJ-in e njohur botëror Alok është kthyer në një himn për adhuruesit e muzikës dhe tashmë po përhapet si zjarr nëpër listat muzikore.

Rexha nuk ka hezituar të përdorë përsonalitetin e saj magnetik dhe ndikimin online për të promovuar këngën në një mënyrë që tërheq vëmendjen dhe përshpejton rrahje të zemrave.

Videoja e Bebe Rexhës dëshmon se ajo është jo vetëm një artiste me një talent të jashtëzakonshëm, por edhe një figurë që inspiron dhe provokon, duke krijuar një imazh të fuqishëm dhe të paharrueshëm që resonon me fansat e saj në të gjithë botën.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT