Saturday, May 18, 2024
spot_img

Bejxhan Iljaz: Më 8 maj, Fronti Europian do ta ketë fjalën kryesore në qeverisjen e vendit

Kandidati për deputet nga rradhët e TDP-së Bejxhan Iljaz para të pranishmëve theksoi se më 8 maj Fronti Europian do të ketë fjalën kryesore në qeverisjen e vendit.

Jemi shumë afër një fitoreje të sigurt. Më 8 maj, Fronti Europian do ta ketë fjalën kryesore në qeverisjen e vendit. Përgjigja jonë për konkurrentët tanë është e qartë, ju çka do që të bëni (me premtimet tuaja të kota – boshe) nuk mund ta mashtroni popullin. Ne të gjithë së bashku siç jemi mbledhur sot përsëri më 8 maj do të mblidhemi për ta festuar fitoren, tha Iljaz.

 

Nuhi Neziri para të pranishmëve tha se Fronti Europian është opsioni i vetëm politik i cili garanton siguri, stabilitet dhe rrugë të sigurte drejt BE-së, prandaj ai ka bërë thirrje që me datë 8 Maj të gjithë bashkë të rrethojnë numrin 4.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT