Monday, May 20, 2024
spot_img

Besar Durmishi: Sot festojmë sepse kemi rezultat historik

Besar Durmishi nga Koalicioni Vlen e ka quajtur rezultat  historik votimin e një dite më parë për President në Maqedoninë e Veriut informon Tetovasot. Ata kandiduan me Arben Taravarin që humbi nga Bujar Osmani nga Fronti Evropian.

“Sot po festojmë sepse kemi arritur rezultat historik. Sot festojmë me vota të pastërta shqiptare, ndërsa BDI me presione, shantazhe dhe me vota të blera nga minoritetet tha Durmishi .

Ai tha se strukturat tona u angazhuan dhe dhanë maksimumin e mundshëm. Ky rezultat nuk paraqet diferencë në deputet, prandaj me 8 maj ia japim goditjen e fundit BDI-së!

Vlen ndryshimi dhe forca me 8 maj!është shprehur ai.TS

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT