Saturday, May 18, 2024
spot_img

Bujamin Asani filloi të ndjek kursin për Licencen A që e organizon UEFA në bashkpunim me FFM.

Kumtesë nga KF “Studeniçani”

 

Bujamin Asani që nga fillimi kur ju bashkangjit klubit po bën një punë jashtzakonisht të madhe me ekipin e seniorëve dhe kështu me angazhimin e tij maksimal se shpejti klubi do te inkuadrohet në Ligën e Tretë.
E falenderojmë trajnerin që falë punës së tij edhe klubi po rritet ne çdo aspekt!
I urojmë Bujës shëndet dhe suksese të vazhdueshm

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT