Friday, July 19, 2024
spot_img

Burri që adhuronim si fëmijë shkatërroi familjen e tij: U divorcua në 65 sekonda, vajza e mohoi – dhe pas buzëqeshjes fshihen sekrete të errëta

Rowan Atkinson, aktori që e donim si Mr. Bean, është një nga komedianët e preferuar të shumë njerëzve.

Jeta private e turbullt e aktorit nuk është aspak argëtuese si jeta e personazheve që ai portretizon në ekranin e vogël apo të madh.

Në vitet tetëdhjetë, Rowan u takua me grimieren Sunetra Sastri, e cila atëherë punonte për BBC. Menjëherë pas takimit, ata kuptuan se ishin të dashuruar me njëri-tjetrin dhe u martuan disa vite më vonë. Në martesë, ata patën dy fëmijë së bashku, djalin Benjamin (31) dhe vajzën Lily (29).

Surpriza ishte se i dashuri i tij ishte në të njëjtën moshë me vajzën e tij Lily.

Në pamje, martesa dukej se ishte në “këmbë të qëndrueshme”, por ishte vetëm një imazh për publikun. Kur u njoftua në vitin 2014 se ata po divorcoheshin, arsyeja nuk dihej – por shpejt u bë e ditur se aktori ishte një tradhtar i shumëfishtë. Rowan kishte një lidhje me komedianen Louise Ford.

Divorci në 65 sekonda

Për faktin se aktori i humorit është 26 vjet më i ri, Rowan dhe Sunetra ranë dakord për një “divorc të shpejtë”. Dhe e morën në gjykatë në Londër. Seanca zgjati 65 sekonda dhe divorci u konfirmua pas deklaratës së Atkinson se ai ishte sjellë në mënyrë të paarsyeshme.
Para divorcit, çifti ndërtoi një shtëpi në Oxfordshire, me vlerë 11 milionë paund. Ish-gruaja e tij qëndroi në vilën luksoze 21 milionë funte dhe ai u zhvendos në një shtëpi pushimi prej 4 milionë funtesh.

Vajza nuk e fali kurrë mashtrimin

Pasi mësoi për mashtrimin, Sunetra ishte shumë e mërzitur sepse ajo u zëvendësua nga një grua më e re, tha një burim për Sun në atë kohë. Pasi Rowan dhe Sunetra u divorcuan, Lily mori mbiemrin e nënës së saj. Thuhej se ajo e bëri këtë sepse nuk ia fali kurrë babait të saj që e tradhtoi nënën e saj.

Rowan feston sot ditëlindjen e tij të 69-të dhe ai dhe aktori i humorit janë ende bashkë, por nuk janë martuar. Ai kishte një vajzë Isla me të në 2017.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT