Saturday, May 18, 2024
spot_img

Deputeti Berat Ajdari tha se nga këto zgjedhje Fronti Europian padyshim se do të jetë fitues absolut

Deputeti Berat Ajdari tha se nga këto zgjedhje Fronti Europian padyshim se do të jetë fitues absolut, por theksoi se duhet të punohet shumë që diferenca të jetë sa më madhe.

Po e përfundojë mandatin si deputet me premtimin e realizuar, atë të kryeministrit shqiptar. Para katër viteve ne ballëhapur e kërkonim votën që të bëjmë realitet këtë projekt, shumë prej oponentëve tanë nuk na besuan por ja që ne qëllimin kryesor e realizuam. Për momentin që flasim vendi udhëhiqet nga kryeministër shqiptar dhe shpejti do e kemi edhe presidentin dhe njëherë e përgjithmonë ta vendosim barazinë në këtë vend, potencoi Ajdari.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT