Saturday, April 20, 2024
spot_img

“Dita e Mësuesit”, Kasami, takoi drejtorin e shkollës  Tekstile, Muzafer Livoreka

Në shkollën e mesme tekstile, aty ku bashkërisht me drejtorin Muzafer Livoreka, stafin mësimor për nder të 7 Marsit, “Dita e Mësuesit”, bëmë përcjelljen e fëmijëve me nevoja të veçanta në një eskurzion tre ditor në qytetin e Durrësit bashkërisht me familjarët dhe asistentët e tyre. Barazi dhe dashuri, sepse për të tilla gjëra kanë nevojë fëmijët tanë!

Gjithashtu, sot, po në këtë shkollë, bëmë përurimin e logos zyrtare të shkollës për të përmbushur kështu një të drejtë legjitime të institucionit në fjalë!

 

 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT