Friday, June 14, 2024
spot_img

Dua Lipa ka një të dashur të ri: Zëvendësoi regjisorin 14-vjeçar me një aktor të famshëm britanik

Këngëtarja Dua Lipa , 28 vjeç dhe aktori britanik Calum Turner , 33, së fundmi janë parë duke kërcyer në një festë në Los Angeles pas premierës së serialit të tij ushtarak Masters of the Air.

Pasi nxiti thashethemet për romancën e tyre, një burim i Page Six tani ka konfirmuar se ata janë vërtet bashkë.

 

 

“Është e re, por ata janë të çmendur pas njëri-tjetrit”, tha burimi, duke shtuar se një këngëtar erdhi në premierën e tij për ta mbështetur.

Nga rruga, aktori më parë ishte në lidhje me Vanessa Kirby, e cila luajti Princeshën Margaret në serialin “The Crown” nga 2016 deri në 2017. Pasi u ndanë, një burim ka shpjeguar për gazetën britanike “The Sun” se çfarë e çoi në ndarjen e tyre.

“Vanessa dhe Callum janë yje në rritje në botën e aktrimit dhe janë përmbytur me oferta gjatë viteve të fundit. Por ndërsa karriera e tyre u ngrit, marrëdhënia e tyre vuajti dhe ata gradualisht u larguan”, tha ai.

Dua Lipa ka qenë më parë në një lidhje me regjisorin Romain Gavras, 14 vjet më i madh se ajo. Ata u ndanë dhjetorin e kaluar pas tetë muajsh lidhje.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT