Saturday, June 15, 2024
spot_img

Ekskluzive / Vazhdojnë bisedimet intenzive mes VLEN – VMRO

Grupet e punës të VLEN vazhdojnë bisedimet intenzive me mandatarin VMRO-DPMNE-së transmeton bashke.tv

Grupi i punës nga VLEN sot ishin në selinë e VMRO-DPMNE-së për vazhduar në detaje pikat e qeverisë së ndryshimit dhe inkorporimit të prioriteteve të të dy programeve premtuese gjatë ciklit zgjedhor./bashke.tv

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT