Saturday, May 18, 2024
spot_img

Fc Struga ja beson timonin, trajnerit Meriton Gegës

Pas ndërprerjes së bashkëpunimit ndërmjet Fc Strugës dhe Shpëtim Durros, këta të fundit në disa ndeshje deri në fund të kampionatin kanë vendosur që besimin të ja japin Meriton Gegës.

Njoftim i Fc Strugës

Klubi ka vendosur ti besoj skuadren Meriton Geges deri ne fund te kampionatit.

Vazhdojme me koken larte, na presin 3 ndeshje te rendesishme ne rrugetimin tone drejt synimit

 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT