Saturday, June 15, 2024
spot_img

Filipçe do të kandidojë për kryetar të LSDM-së

Pas Slavjanka Petrovskës dhe Jovan Despotovskit, ish-ministri i Shëndetësisë dhe deputeti aktual i LSDM-së, Venko Filipçe, ka paralajmëruar se do të kandidojë për kryetar të LSDM-së. Partia duhet të zgjedhë një lider të ri në kongresin e planifikuar për 30 qershor.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT