Tuesday, June 18, 2024
spot_img

[FOTO] Aktori që ishte “pika e dobët” për shumë femra në Ballkan: Kështu duket sot joshja e famshme e “Esmeralda”!

Joshësi meksikan Fernando Colunga edhe pse prej disa dekadash është i preferuari i femrave dhe përkundër ofertave të shumta ende nuk është “i qetësuar”.

 

Aktori i cili në muajin mars mbushi 57 vjeç, sipas reagimeve në “Instagram”, nuk është plakur si shumë.

Fernando Colunga u bë i famshëm me një sërë rolesh në telenovelat televizive. Publiku në Maqedoni e kujton më së shumti për rolet e tij në serialet “Esmeralda” dhe “Zlobnica”, në të cilat ai interpretoi së bashku me Gabriela Spaniqin.

 

 

Fernando sot është 57 vjeç, megjithëse ka humbur masën muskulore që kishte në kohën e popullaritetit të tij më të madh, komentet janë të ndryshme – nga ata që thonë se po “plaket si vera” deri tek ata që pretendojnë se “vetëm i ka mbetur koka”.

Jeta e tij u shënua nga tragjedia, kur babai i tij vdiq nga kanceri i zorrës së trashë. Gjendja e tij shëndetësore u komplikua gjatë pandemisë së koronavirusit, kështu që asnjë nga anëtarët e familjes nuk mund të ishte i pranishëm në spitalin në Meksikë.

 

“Fernando është i pangushëllueshëm sepse ishte shumë i lidhur me të atin. Ai është i zemëruar dhe i hidhëruar sepse nuk mundi të ishte me të në ditët e fundit. “Për shkak të masave të rrepta për të shtypur pandeminë, babai i tij, pas të cilit u emërua, u desh të digjej pa praninë e familjes”, tha një herë për mediat një burim pranë familjes.

Edhe pse kishte një njollë të butë për femrat, për një kohë u përfol se ai ishte homoseksual. Është interesante se Fernando nuk u martua kurrë dhe tani është beqar.

Një herë ai tha se donte një ditë grua dhe fëmijë, por ende nuk ia ka dalë.

 

Ai ka lënë më shumë se 200 role në filma dhe seriale, ndërsa sot është i angazhuar me aktrim dhe revista “Glamour” e ka shpallur aktorin më tërheqës për dy vite me radhë.

Përveç kësaj, ai ishte gjithashtu një nga aktorët më të paguar në botë.

Para se të notonte në ujërat e aktrimit, ai donte të merrej me ndërtim, shiste makina, punonte si banakier dhe provoi dorën e tij në një fabrikë hekuri.

 

Ai është aktiv në rrjetet sociale, ndërsa në “Instagram”-in e tij vazhdon të publikojë rregullisht lajmet për serialin e ri që po xhiron.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT