Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Foto: Salma Hayek seksi e zhveshur në Instagram

Aktorja seksi Salma Hayek ka publikuar foto në të cilat është pa asnjë rrobë në të.

57-vjeçarja Salma Hayek ka habitur ndjekësit e saj në Instagram kur ka publikuar foto në të cilat është krejtësisht e zhveshur.

 

Sigurisht, latino-amerikani “nxehtë” nuk ka publikuar foto që janë realizuar së fundmi.

 

Salma ka publikuar fotot që janë realizuar në të kaluarën, por me këtë lëvizje ka gëzuar fansat nga të cilët ka marrë vetëm komplimente dhe komente pozitive për pamjen e saj.

 

– Disa thonë se nuk duhet të ktheni kokën pas, por ndonjëherë është pamja më e mirë – tha aktorja seksi.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT