Tuesday, June 18, 2024
spot_img

“Frontit Europian” nesër i bashkohet partia turke e afërt me Erdoganin

Nesër, e premte, më 29 mars 2024, me fillim në ora 14:00 ne hotelin Holiday Inn në Shkup, konferencë për shtyp e z. Ali Ahmeti, me rastin e firmosjes së marrëveshjes së koalicionit me përfaqësuesit e Lëvizjes së Turqëve të Maqedonisë për Drejtësi dhe Demokraci, z. Salih Murat dhe Prof.Dr. Süleyman Baki.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT