Monday, June 24, 2024
spot_img

Futbollisti i Cityt në episodin: “E dashur, më fal që bëra fëmijën e një gruaje tjetër”

Futbollisti i Manchester City, Kyle Walker i ka kërkuar falje gruas së tij Annie, pasi u zbulua se ai kishte një fëmijë të dytë me modelen Lauryn Goodman.

Kohët e fundit, Annie e dëboi Walkerin nga shtëpia e familjes dhe kërkoi divorcin, e gjitha kjo për shkak të një mesazhi që mori në Boxing Day.

Sa për kujtesë, Walker tashmë ka një djalë me Goodman, të cilin e kishte ndërsa u nda për pak kohë me gruan e tij legale, por këtë herë ai e tradhtoi gruan e tij me të cilën ka tre fëmijë.

“Ani është një grua e mrekullueshme dhe unë mund të kërkoj falje vetëm për shqetësimin që kam shkaktuar. Ajo ka qenë pjesë e jetës sime për kaq shumë kohë dhe kjo nuk do të ndryshojë kurrë për shkak të fëmijëve tanë. Unë do të kërkoja privatësi për familjen tonë, veçanërisht fëmijët tanë të vegjël, ndërsa kalojmë nëpër këto kohë të vështira”, tha Walker.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT