Wednesday, May 29, 2024
spot_img

Ganiu i reagon Grubit: “Terapinë po ta shkruan dr.Arbeni, e merr në 8 maj

”Pasi Artan Grubi sot u shfaq para komunës së Çairit me valixhe dhe kërkoi që funksionarët e opozitës shqiptare të japin dorëheqje nga funksionet që bartin, ka reaguar kryetari i komunës së Çairit që vjen nga VLEN. Ganiu shkruan:“Artan, terapinë po ta shkruan dr.Arbeni, e merr në 8 maj!”

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT