Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Gostivari është përforcuar me një sulmues nga Bundesliga

Skuadra e ligës së parë maqedonase, Gostivari ka ambicie të larta për pjesën e dytë të sezonit, ndaj po forcohet seriozisht.

Shtesë e re e Gostivarit Petar Slishkoviç, ndërkombëtar kroat që ka 15 paraqitje në Bundesligë dhe shumë të tjera në Bundesligën e dytë.

Sulmuesi 32-vjeçar ka shumë eksperiencë në Gjermani dhe ka qenë anëtar i Mainz, Dynamo Dresden, St. Pauli, Duisburg, Aalen…

Dy angazhimet e tij të fundit janë në Indi, prej nga vjen në Maqedoni dhe pritet të jetë një përforcim i madh për Gostivarin.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT