Friday, June 14, 2024
spot_img

Gresa Hoti publikon foto +18

Modelja e njohur Gresa Hoti njihet për linjat e saj trupore dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi, ajo ka realizuar edhe një fotosesion.

Fotografinë më pikante, Gresa e ka ndarë në InstaStory.

Gresa ka pozuar plotësisht nudo, në një plazh të Meksikës.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT