Monday, May 20, 2024
spot_img

Grubi: Valixhja është kështu e vogël, se kaq janë të vogla punët e tyre

Me valixhe në dorë, zëvendëskryeministri Artan Grubi s’bashku me kandidatin për deputet, Skender Rexhepi – Zejdi kanë zhvilluar konferencë para komunës së Çairit.

Grubi tha se valixhja është për opozitën shqiptare, respektivisht për “babën dhe evladin” nga të cilët kërkoinë që të deponojnë dorëheqjet.

 

“Tani merre valixhen edhe ec te shtëpia. Valixhja është kështu e vogël, se kaq janë të vogla punët e tyre, por siç tha edhe Skender Rexhepi-Zejdi, le ta mbajnë fjalën njëherë në jetën e tyre dhe le të dorëhiqen ashtu siç thanë, le të bëhen burra, le ta mbajnë fjalën, le ta marrin këtë valixhe, po ua lëmë bakshish dhe le të shkojnë në shtëpi”, tha mes tjerash Grubi.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT