Friday, July 19, 2024
spot_img

Heidi dhe Romeo pajtohen, zyrtarisht të lidhur

Një ndër çiftet më të përfolura sivjet në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 është edhe çifti, Romeo dhe Heidi

Që disa javë debati për çiftin nëse ata janë bashkë apo janë ndarë është përcjellë më shumë zhurmë, derisa ndarja e tyre ishte bërë një telenovelë e llojit të saj.

Kryesisht ajo sillej rreth asaj se çifti ende nuk kanë krijuar besim tek njëri-tjetri.

Por, sonte gjatë një bisede që ata kanë pasur në oborr të shtëpisë janë pajtuar derisa kanë rishkëmbyer puthje të zjarrta përsëri.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT