Saturday, June 15, 2024
spot_img

Ibrahimi: BDI po përgatitet për opozitë, disa edhe për Idrizovën

Koalicioni i Frontit Evropian të udhëhequr nga BDI po përgatitet për opozitën, e disa për Idrizovën, tha Zekiria Ibraimi, sekretari i përgjithshëm i koalicionit Alternativa sonte në “Top Temë”.

 

E rëndësishme është të thuhet se as ata dhe as askush në shtet nuk thonë se cila pjesë e Marrëveshjes Kornizë të Ohrit është shkelur, cili nen i Kushtetutës është shkelur, cili legjitimitet i shqiptarëve. Bëhet fjalë për “lot në pushtet”, sepse pas 22 vitesh në pushtet nuk mund ta imagjinojnë veten në opozitë, thotë Ibraimi.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT