Saturday, June 15, 2024
spot_img

Ilnisës nuk i del e keqja, fjalë të ash**ra për Eglën: Je simpatike në humbje, ke sek**alizuar Meritonin

”Armiqësia” mes Eglës dhe Ilnisës që nisi në ”Big Brother Albania VIP 3”, do të vazhdojë edhe jashtë lojës. Në Post Big Brother, Ilnisa u shpreh se Egla ka humbur dhe sipas saj, nuk do e ketë ndërgjegjen e pastër.

Ilnisa: Le ta lëmë inatin mënjanë dhe mënyrën sesi Egla vizatoi të gjithë rrugëtim, me atë kauzën duke luftuar për gratë, mua më duket qesharake sesi e quan fitore. Po kaloj ca ditë bukura dhe të qeta, po të shikoj sot shumë simpatike në humbjen tënde. E kuptoj anën financiar, por a ta lehtëson ndërgjegjjen kjo? Të njëjtën sjellje e vazhdon dhe jashtë?

Egla: Ti nuk e di sesi sillem unë jashtë, është mendimi yt mbi mua dhe e respektoj, nuk e konsideroj dhe aq por është okej.

Ilnisa: Ka seksualizuar Meritonin, Romeon dhe Julin

 

Meritoni: Është munduar…

Egla: Se paskam ditur. Më paskan përmendur dhe mua nënën, por se paskam përdorur, duhet të pushoni së thëni më ka përdorur këtë atë.

Ilnisa: Ke diçka për të thënë për fëmijën?

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT