Monday, June 24, 2024
spot_img

Intervista e fundvitit, flasin Bilall Kasami, Besnik Emshiu, Blerim Sejdiu dhe Nuhi Neziri

Portali Tetova1 ka realizuar intervistën e fundvitit me kryetarin e komunës së Tetovës, z.Bilall Kasami, kryetarin e komunës së Bogovinës, z.Besnik Emshiu, kryetarin e komunës së Zhelinës, z.Blerim Sejdiu dhe kryetarin e komunës së Tearcës, z.Nuhi Neziri.

Portali Tetova1 ka realizuar intervistën e fundvitit me kryetarin e komunës së Tetovës, z.Bilall Kasami, kryetarin e komunës së Bogovinës, z.Besnik Emshiu, kryetarin e komunës së Zhelinës, z.Blerim Sejdiu dhe kryetarin e komunës së Tearcës, z.Nuhi Neziri.

Intervista me kryetarin e Bogovinës, z.Besnik Emshiu:

Intervista me kryetarin e Zhelinës, z.Blerim Sejdiu:

Intervista me kryetarin e Tearcës, z.Nuhi Neziri:

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT