Monday, June 24, 2024
spot_img

INTERVISTA | VANE KRSTEVSKI FLET SI LOJTAR I SHKËNDIJËS

Sulmuesi anësorë Vane Krstevski bëhet përforcimi i parë i kuqezinjëve në merkaton e janarit. 20-të vjeçari nga Shtipi te Shkëndija vjen nga Brera AP, derisa pas firmosjes së kontratës 3.5 vjeçare në prononcimin e tij të parë si kuqezi nuk ka fshehur kënaqësinë që bashkohet me Shkëndijën.

…firma me Shkëndijën…

Krstevski: “Ndjenja është e bukur. Jam i lumtur dhe i kënaqur që jam këtu. Falenderim për besimin e treguar dhe shpresoj ta arsyetoj me lojë të mirë nga ana ime dhe angazhim maksimal.”

…ambiciet…

Krstevski: “E dij se Shkëndija ështe klub i madh, me ambicie të mëdha. Gjithashtu ka numër të madh të tifozëve. Mendoj se do ta arsyetoj besimin që më kanë dhënë dhe do të jap gjithçka nga vetja të arsyetoj atë.”

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT