Wednesday, April 17, 2024
spot_img

Izet Mexhiti: Koalicioni me minoritete dëshmon se Ali Ahmeti e ka dorëzu luftën te shqiptarët

Kreu i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti në emisionin Click Plus të TV21 ka deklaruar që kryetari i BDI-së Ali Ahmeti tashmë e ka dorëzuar luftën tek blloku politik shqiptar.

“Me koalicionimet e BDI-së me minoritetet, Ali Ahmeti po dëshmon se tashmë veçse e ka dorëzuar luftën tek shqiptarët”, tha Mexhiti.

Sipas tij ata që ditën ngojnë muzika patriotike, natën takojnë Dudushin, dhe nga koncepti kombëtar kaluan në koncept gjoja se qytetar.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT