Sunday, July 14, 2024
spot_img

Janë të mbyllura hyrjet dhe daljet nga Haraçina, kërkohen personat që kan gjuajtur

Hyrjet dhe daljet nga Haraçina janë bllokuar tërësisht pas të shtënat në mesditë në persona të afërt të kryetarit Ridvan Ibrahim.

Për momentin mbi komunë shihet duke fluturuar një helikopter policie. Vijojnë kërkimet për makinat dhe personat që qëlluan kryebashkiakun.

Nga plumbat kanë mbetur të plagosur dy persona, ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën. 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT