Saturday, May 18, 2024
spot_img

Jetoni Shaqiri: 8 maj do jenë më të suksesshëm se datën 24 prill

Jetoni Shaqiri, si kordinator i zonës, falenderoi shefat e shtabeve dhe gjithë aktivistët dhe bashkëpunëtorët që ishin ditën e zgjedhjeve dhe garantoi para kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, se më 8 maj do jenë më të suksesshëm se datën 24 prill.

Ndërkohë kandidatët për deputetë Arjeta Alla, Atixhe Ajroja dhe Muhamed Halili theksuan se Fronti Europian para se gjithash paraqet sfidë, përkushtim dhe detyrim dhe se njësia numër 5 meriton më shumë për një përfaqësim dinjitoz ku 8 maji do të vulosë fitoren e madhe.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT