Saturday, May 18, 2024
spot_img

Ka ardhur reagimi i parë nga Taravari: Dënoj arrestimin e gazetarit Furkan Saliu.

Status në rrjetin social në facebook nga kandidati për president, Arben Taravari

 

Dënoj arrestimin e gazetarit Furkan Saliu.

Arrestimi i tij sipas të gjitha dëshmive është kryer në kushte të zbatimit të profesionit të tij.

Duke kërkuar lirimin e gazetarit Furkan Saliu dhe zbardhjen sa më të shpejtë të rastit, kujtoj edhe një thënie të Lekë Dukagjinit:

Lajmësi Nuk Ka Faj Për Lajmin Që Jep!

Mos dënoni Lajmëtarin por Lajmin!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT